Příslušenství laserů

Vyberte si z široký nabídky příslušenství pro lasery. Od vylepšených optických součástí až po uživatelsky přívětivé softwarové řešení. Příslušenství je navrženo tak, aby rozšířilo možnosti vašeho laserového systému a maximalizovalo jeho výkon. Ať už hledáte specifické komponenty pro jemné detailní práce nebo robustní doplňky pro těžké průmyslové aplikace, náš sortiment zahrnuje vše potřebné pro zvýšení efektivity a kreativity vašich laserových operací.

Atmos Nano – odsávací systém

Atmos Nano je kompaktní odsávací systém, který se hodí pro aplikace, kde je použitý vláknový laser. Díky malým rozměrům ho lze umístit i pod pracovní stanici.

Předfiltr VA5

Předfiltrační systém byl navržen speciálně pro laserové gravírování a laserové řezání aplikací a zajišťuje, že hrubé částice a prach jsou jednoduše odděleny od odpadního vzduchu před vstupem do hlavního filtru odsávacího systému. Tím se významně zvyšuje životnost filtrů vašeho odsavače.

Mechanický předfiltr EKO

Mechanický předfiltr k laseru je vhodný zejména pro výrobce razítkových štočků. Pasivní zařízení s vysokým stupněm filtrace se zapojí mezi laser a odsávač a jeho úkolem je zachytit co největší množství prachu a prodloužit tak životnost hlavního mechanického filtru v odsávači.

Trotec Ruby

Trotec Ruby® je nová softwarová platforma a poskytuje nové uživatelské rozhraní. Pomocí integrovaných funkcí můžete vytvářet grafiky, rychle upravovat fotografie

Rayjet Manager

Software určený pro lasery RayJet. K vytvoření předlohy nebo textu lze použít několik dostupných grafických programů, jako je CorelDRAW. Použití Rayjet Manageru je velmi jednoduché i pro úplné začátečníky, kteří mohou rychle dosáhnout výborných výsledků. Nahrazuje dřívější MiniManager a Rayjet commander.

Trotec Vision Print&Cut

Dokonalé řezání potištěných materiálů s pomocí kamerového systému a detekce registračních značek.

Trotec Vision Design&Position

Živý pohled na výrobek v softwaru Ruby, pro umísťování návrhů a úloh na materiál podle kamery umístěné na horním víku laseru.

JobControl CUT

JobControl® Cut je plně integrovaný editor pro zpracování a optimalizaci základních geometrií řezů v laserovém softwaru Troctec JobControl

Dotykový displej

Pomocí integrovaného dotykového displeje lze nyní laser intuitivně ovládat přímo z něj. Získejte přístup ke všem vašim laserovým úlohám přímo na

OptiMotion

Pomocí technologie OptiMotion™ dosáhnete dokonalé kvality křivky a až pětkrát větší rychlosti při řezání.

Technologie HDLR

Optimalizace dat mezi ovládacím programem Ruby a Speedy Run On Ruby, zvyšuje již tak vysokou kvalitu gravírování. Díky technologii HDLR

Laser Pointer

Laserové ukazovátko přesně ukazuje červenou tečkou pozici, kde laserový paprsek zasáhne materiál.

Rotační zařízení

Je nutné pro gravírování kulatých, válvových a kuželovitých předmětů, jako jsou skleničky nebo láhve. Jednoduše vložíte předmět mezi upínače a poté se otáčí během gravírování.

Sklíčidlo pro rotátor

Univerzální samostředící sklíčidlo, které je upraveno pro namontování na standardní rotátor Trotec. Sklíčídlo umožňuje nejen přímo upínat předměty, ale i nejrůznější adaptéry, držáky, apod.

Čočky pro lasery Trotec

Najděte tu správnou čočku pro dosažení optimálních výsledků při gravírování a řezání lasery Trotec.

Řezací stůl Honeycomb

Při dělení materiálů lze volitelně použít řezací stůl Honeycomb. Použitím řezacího stolu se omezují zpětné odrazy od pracovního stolu, které mohou způsobit poškození spodní části řezaného materiálu.

Feromagnetický pracovní stůl

Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.

Vakuový stůl

Vakuový stůl drží materiál na určeném místě na pracovním stole a snižuje úsilí při manipulaci a upevnění materiálu.

Hliníková řezací mříž

Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.

Akrylátová řezací mříž

Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.

Řezací stůl s lamelami

Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.

Příslušenství laserů

Rozšiřte možnosti vašich laserových strojů s naším příslušenstvím


Gravírování a řezání laserem představují přesnou a efektivní metodu pro různé aplikace. Aby byly tyto procesy ještě účinnější a přizpůsobenější vašim potřebám, nabízíme široký sortiment příslušenství laserů. Od vylepšených pracovních stolů až po sofistikovaný software, naše produkty jsou navrženy tak, aby zvýšily flexibilitu a výkon vašich laserových strojů.

Odsávací ventilátory a předfiltry pro čisté a bezpečné prostředí

Pracujte efektivně a bezpečně s našimi odsávacími ventilátory a předfiltry. Tyto systémy jsou klíčové pro odstranění prachu a dýmu vznikajícího při laserovém zpracování, čímž zajišťují čistší pracovní prostředí a lepší kvalitu řezů.

Rotatory pro komplexní gravírování

Pro rozšíření vašich možností gravírování nabízíme rotatory, které umožňují gravírování na cylindrických předmětech. Toto příslušenství je ideální pro personalizaci lahví, sklenic a dalších kruhových objektů s precizním a rovnoměrným výsledkem.

Pracovní a řezací stoly pro maximální přesnost

Vylepšete kvalitu a přesnost vašich řezů s našimi pracovními a řezacími stoly. Tyto stoly jsou navrženy pro optimální podporu materiálů během laserového zpracování, čímž zvyšují efektivitu a přesnost řezání.

software pro laserové stroje – zjednodušení vaší práce

Zefektivněte vaše projekty s naším softwarem pro laserové stroje. Intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje snadné ovládání laseru a optimalizaci vašich designů pro maximální výsledky.