Řezací stůl Honeycomb

Při dělení materiálů lze volitelně použít řezací stůl Honeycomb. Použitím řezacího stolu se omezují zpětné odrazy od pracovního stolu, které mohou způsobit poškození spodní části řezaného materiálu.

Při dělení materiálů lze volitelně použít řezací stůl Honeycomb. Použitím řezacího stolu se omezují zpětné odrazy od pracovního stolu, které mohou způsobit poškození spodní části řezaného materiálu. Speciálně v kombinaci s vakuovým stolem lze dosáhnout přesného a vysoce kvalitního řezání. Otevřená konstrukce také zlepšuje manipulaci s odpadem, který může při řezání vzniknout.

Řezací stůl Honeycomb existuje ve dvou verzích: s velikostí voštiny 12,7 mm a 6,4 mm.

Menší struktura voštiny na stole je vhodná pro malé části, protože ty zůstávají stabilní a vcelku na stole, což zajistí, že materiál je během zpracování stále v ohnisku navzdory silnému vakuu. Díky menší struktuře také malé části nepropadávají voštinou. Mimoto je řezací stůl s malou velikostí voštiny vhodný pro řezání velmi tenkých materiálů, jako je papír nebo film.

Verze klasického řezacího stolu s velikostí voštiny 12,7 mm je zase ideální pro řezání tlustších materiálů, jako je například překližka. Několik kontaktních míst dovoluje snadné zpracování větších částí a zajišťuje méně zpětných odrazů od pracovního stolu.

Řezací stůl je vhodný pro lasery Speedy 100, Speedy 300 (rovněž ve verzi pro vakuový stůl), Speedy 360 a Speedy 400.

Získejte nezávaznou nabídku.

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

    Produkt: Řezací stůl Honeycomb


    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.