Hledáte vhodný laser? Nebo máte plán výroby a nevíte jestli by vám laser pomohl?

Podívejte se do našeho katalogu, nebo nám rovnou zvolejte, naši profesionálové jsou tu pro vás.

Novinky

Megaflex v době koronaviru práci nepřerušil – UPDATE

probíhající pandemie viru působícího závažné onemocnění přináší mnoho nečekaných problémů. Chceme Vás ujistit, že Megaflex je jako vždy na Vaší straně a je připraven pomoci. V současnosti jsme omezili povoz na nejnutnější minimum, abychom nezvyšovali nebezpečí přenosu nákazy, přesto jsou naši pracovníci připraveni řešit s Vámi všechny požadavky v obvyklé pracovní době (pondělí až pátek, 7:30 – 16:00).

Dodávky materiálu i zboží dopravními službami zatím fungují, proto bychom Vás rádi požádali o minimalizaci osobních návštěv u nás: samozřejmě Vám vyhovíme, ale jen v nouzovém režimu – “přes plot”. Každopádně v takovém případě předem zavolejte, abychom se připravili a osobní kontakt společně omezili na rozumnou míru.

Jsme připraveni poskytnout i servis laserových systémů, na kterých jsou mnozí z Vás závislí. Opravy poruch, způsobených ovládacím programem a řešitelné připojením přes TeamViewer, můžeme provést bez omezení. Odstranění závad na zařízeních u zákazníků, můžeme realizovat pouze na území České republiky, opravy na Slovensku budeme realizovat ve zvláštním režimu. Požadavky s námi nejprve konzultujte na telefonním čísle +420 284829696.

Věříme, že se špičku epidemie podaří nám všem společně rychle zvládnout, zejména rozumným chováním každého z nás. Říká se, že v nouzi poznáš – partnera. Uvidíte, že na Megaflex se lze spolehnout nejen v dobrých časech, ale i v krizi.

Držíme palce, aby se Vám virus vyhnul a těšíme se na další spolupráci!

UPDATE: mědia nás zahlcují informacemi o koronaviru, které jsou více či méně pravdivé. Doporučujeme věnovat pozornost manuálu, který sepsali dva přední čeští infekcionisté – profesor Ladislav Machala a profesor Jiří Beneš z Nemocnice Na Bulovce.

Megaflex showroom nabízí i testování materiálů

Máte zadání a nevíte, zda laserové řešení bude optimální? Bude vhodný portálový laser nebo průmyslový s rozmítaným paprskem? V našem showroomu si můžete svoje otázky zodpovědět.  Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet nejmodernější laserové gravírovací, značicí a řezací systémy Trotec Speedy a průmyslové lasery Trotec SpeedMarker a Megaflex SHINE Fiber. K vyzkoušení jsou připravené jak CO2, tak i vláknové lasery s pevnou i proměnnou (MOPA) délkou pulsu. Stačí zavolat, naši technici jsou připraveni zodpovědět každou vaši otázku.

K předvedení jsou připraveny:

Rayjet 50
Rayjet 300
Speedy 300
Speedy 400
SpeedMarker CL
SHINE Fiber
Servant 1000 F – pracovní stanice

Nevíte si rady? Pomůžeme vám s výběrem správného laseru pro vaši firmu.

Připravili jsme pro vás chytrý filtr, který vám pomůže najít ten nejvhodnější laser podle několika málo paramerů
Doporučte mi vhodný laser

LASER který si nemusíte koupit.

Můžete si ho pronajmout na měsíc, rok nebo 4 roky a to včetně profesionálního odsávacího zařízení. Pojištění a záruka funkčnosti zdarma po celou dobu nájmu! Po skončení nájmu se můžete rozhodnout pro nový nájem - nebo si stroj odkoupit.

Reference: kde všude najdete lasery Trotec a Shine od Megaflexu