Hledáte vhodný laser? Nebo máte plán výroby a nevíte jestli by vám laser pomohl?

Podívejte se do našeho katalogu, nebo nám rovnou zvolejte, naši profesionálové jsou tu pro vás.

Novinky

Dřevěné materiály od Rowmarku a co z nich vyrábět?

Nedávno jsme vám představili novinku od Rowmarku –  vrstvené materiály se skutečně dřevěným povrchem. Můžete je již u Megaflexu objednávat, máme je skladem v základních odstínech. Výrobky z vrstvených materiálů nejen skvěle vypadají a navíc přinášejí zcela nové možnosti využití vašeho laseru.

Materiály lze gravírovat a řezat laserem, lepit, vrtat, kreslit na ně, potiskovat i mechanicky gravírovat. Produkty vás ohromí nejen vzhledem dřeva, ale i skvělými vlastnostmi při gravírování a v neposlední řadě též krásnými barvami. Díky těmto vlastnostem můžete vyrábět individuální personalizované výrobky, které mohou mít i prostorovou formu. Materiál je také vhodný i pro zajímavé značení. Napište si o vzorek!

Megaflex showroom nabízí i testování materiálů

Máte zadání a nevíte, zda laserové řešení bude optimální? Bude vhodný portálový laser nebo průmyslový s rozmítaným paprskem? V našem showroomu si můžete svoje otázky zodpovědět.  Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet nejmodernější laserové gravírovací, značicí a řezací systémy Trotec Speedy a průmyslové lasery Trotec SpeedMarker a Megaflex SHINE Fiber. K vyzkoušení jsou připravené jak CO2, tak i vláknové lasery s pevnou i proměnnou (MOPA) délkou pulsu. Stačí zavolat, naši technici jsou připraveni zodpovědět každou vaši otázku.

K předvedení jsou připraveny:

Rayjet 50
Rayjet 300
Speedy 300
Speedy 400
SpeedMarker CL
SHINE Fiber
Servant 1000 F – pracovní stanice

Nevíte si rady? Pomůžeme vám s výběrem správného laseru pro vaši firmu.

Připravili jsme pro vás chytrý filtr, který vám pomůže najít ten nejvhodnější laser podle několika málo paramerů
Doporučte mi vhodný laser

LASER který si nemusíte koupit.

Můžete si ho pronajmout na měsíc, rok nebo 4 roky a to včetně profesionálního odsávacího zařízení. Pojištění a záruka funkčnosti zdarma po celou dobu nájmu! Po skončení nájmu se můžete rozhodnout pro nový nájem - nebo si stroj odkoupit.

Reference: kde všude najdete lasery Trotec a Shine od Megaflexu