AKCE: Lasery Speedy za super výhodnou cenu!

Ve spolupráci s výrobcem, firmou Trotec Laser GmbH, vám nabízíme časově omezenou speciální akci na laserovou gravírku Speedy 400 Run On Ruby.

Akce se vztahuje na modely Speedy 400 s výkonem 80, 100 a 120W. Nabídka je časově omezena do 30.6.2023.

Pro bližší informace a konkrétní nabídku nás kontaktujte na laser@megaflex.cz, případně přímo naše pracovníky Ing. Lukáše Nováka nebo Mgr. Jiřího Duška.

LASER který si nemusíte koupit.

Můžete si ho pronajmout na měsíc, rok nebo 4 roky a to včetně profesionálního odsávacího zařízení. Pojištění a záruka funkčnosti zdarma po celou dobu nájmu! Po skončení nájmu se můžete rozhodnout pro nový nájem - nebo si stroj odkoupit.

Hledáte vhodný laser? Nebo máte plán výroby a nevíte jestli by vám laser pomohl?

Podívejte se do našeho katalogu, nebo nám rovnou zvolejte, naši profesionálové jsou tu pro vás.

Novinky

Inspirace

Podívejte se na pěkné video, kde můžete najít inspiraci pro to, jaké výrobky je možné na laseru vyrábět, vylepšovat a personalizovat pro vaše zákazníky.

Popis populárních sportovních lahví, personalizovaný nápis na svíčkách, gravírování do rámečků obrazů, skla, kamene, dřeva, popis trofejí, pohárů, sklenic…. to není pro lasery Trotec problém.

Právě lasery TROTEC má naše firma Megaflex v nabídce. Pokud budete mít zájem o více informací, můžete navštívit náš specializovaný web https://www.megaflex.cz/lasery/ nebo nás kontaktovat a přijít se podívat do showroomu do sídla Megaflexu, v Osikové 3, Praha 3.

Kontaktujte našeho odborníka, který vám ochotně poradí:
Jiří Dušek, telefon: 724 102 490

Výprodej DEMO a použitých laserových gravírek

Abychom si v showroomu udělali místo na nové gravírovací, řezací a značicí lasery, rozhodli jsme se stávající nabídnout k odprodeji za mimořádně výhodných cenových podmínek. K dispozici je DEMO Trotec Speedy 300 C60 W, dále DEMO Trotec Speedy 400 C60 W. K prodeji máme i DEMO laserovou pracovní stanici Megaflex (automatická osa Z, dvoupolohový otočný stůl) s laserem SHINE II Fiber 20 W. V případě zájmu pošlete email na laser@megaflex.cz kontaktujte naše pracovníky Ing. Lukáše Nováka nebo Mgr. Jiřího Duška.

Megaflex showroom nabízí i testování materiálů

Máte zadání a nevíte, zda laserové řešení bude optimální? Bude vhodný portálový laser nebo průmyslový s rozmítaným paprskem? V našem showroomu si můžete svoje otázky zodpovědět.  Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet nejmodernější laserové gravírovací, značicí a řezací systémy Trotec Speedy a průmyslové lasery Trotec SpeedMarker a Megaflex SHINE Fiber. K vyzkoušení jsou připravené jak CO2, tak i vláknové lasery s pevnou i proměnnou (MOPA) délkou pulsu. Stačí zavolat, naši technici jsou připraveni zodpovědět každou vaši otázku.

K předvedení jsou připraveny:

Rayjet 50
Rayjet 300
Speedy 300
Speedy 400
SpeedMarker CL
SHINE Fiber
Servant 1000 F – pracovní stanice

Nevíte si rady? Pomůžeme vám s výběrem správného laseru pro vaši firmu.

Připravili jsme pro vás chytrý filtr, který vám pomůže najít ten nejvhodnější laser podle několika málo paramerů
Doporučte mi vhodný laser

Reference: kde všude najdete lasery Trotec a Shine od Megaflexu