Hledáte vhodný laser? Nebo máte plán výroby a nevíte jestli by vám laser pomohl?

Podívejte se do našeho katalogu, nebo nám rovnou zvolejte, naši profesionálové jsou tu pro vás.

Novinky

Megaflex vystavoval na MSV 2019 v Brně 7.-11.10.2019

Megaflex po pěti letech vystavil nejlepší lasery z produkce společnosti Trotec laser GmbH na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Tahákem naší expozice byl velkoformátový řezací CO2 laser trotec SP2000 s pracovní plochou 1680 x 2510 mm a výkonem 200 W. Vyřezávali jsme na něm potištěný karton 500 g, častokrát s vyřezaným jménem na přání. I další laserové systémy mohli návštěvníci vidět v akci a odnést si např. čajovou svíčku v obalu vytištěném v tiskárně XEROX IRIDESSE a přesně vyřezaném laserem trotec Speedy 360 flexx.  Expozici průmyslových laserů ovládl nový výrobek – laserový značicí systém Megaflex Servant 1000 F s automatickými osami X a Z a MOPA laserem. Celkově veletrh nepřinesl žádné zásadní novinky v oboru laserového značení, ale spíše dílčí vylepšení stávajících strojů, která usnadňují využití laserů jak v průmyslu, tak i v reklamě. Musíme konstatovat, že řada prodejců slevila z kvality a vsadila na levné výrobky z Asie, u nichž je nízká cena jedinou výhodou. Kvalita, spolehlivost a často i laserová bezpečnost, jsou pouze na reklamních materiálech, skutečnost bývá slabší.

Megaflex showroom nabízí i testování materiálů

Máte zadání a nevíte, zda laserové řešení bude optimální? Bude vhodný portálový laser nebo průmyslový s rozmítaným paprskem? V našem showroomu si můžete svoje otázky zodpovědět.  Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet nejmodernější laserové gravírovací, značicí a řezací systémy Trotec Speedy a průmyslové lasery Trotec SpeedMarker a Megaflex SHINE Fiber. K vyzkoušení jsou připravené jak CO2, tak i vláknové lasery s pevnou i proměnnou (MOPA) délkou pulsu. Stačí zavolat, naši technici jsou připraveni zodpovědět každou vaši otázku.

K předvedení jsou připraveny:

Rayjet 50
Rayjet 300
Speedy 300
Speedy 400
SpeedMarker CL
SHINE Fiber
Servant 1000 F – pracovní stanice

Nevíte si rady? Pomůžeme vám s výběrem správného laseru pro vaši firmu.

Připravili jsme pro vás chytrý filtr, který vám pomůže najít ten nejvhodnější laser podle několika málo paramerů
Doporučte mi vhodný laser

LASER který si nemusíte koupit.

Můžete si ho pronajmout na měsíc, rok nebo 4 roky a to včetně profesionálního odsávacího zařízení. Pojištění a záruka funkčnosti zdarma po celou dobu nájmu! Po skončení nájmu se můžete rozhodnout pro nový nájem - nebo si stroj odkoupit.

Reference: kde všude najdete lasery Trotec a Shine od Megaflexu