Základy laserového řezání

Laserové řezání je rychlé a produktivní

Řezání laserovým paprskem se zařízeními Trotec překonává konvenční řezací systémy pokud jde o rychlost, výkonnost a produktivitu. V současné době může být řezání laserem mnohem jednodušší a rychlejší než kdykoliv předtím a je používáno v celé řadě aplikací a průmyslových odvětvích. Jako jeden z předních světových výrobců laserových systémů, Trotec nabízí inovativní laserové řezací stroje pro různé aplikace, jako je řezání akrylátu nebo laserové řezání architektonických modelů, fólií a filmů, nápisů, papíru, hraček, dřeva a mnoho dalších. Laserové stroje Trotec najdou uplatnění ve všech průmyslových odvětvích a aplikacích, kde je požadováno čisté, rychlé a vysoce kvalitní řezání laserem.

Laserová zařízení jsou flexibilní

Laserové řezací stroje Trotec lze velmi snadno přizpůsobit požadavkům různých aplikací. Laserovým paprskem lze řezat jednotlivé výrobky stejně snadno a ekonomicky jako sériovou výrobu; malé předměty jsou stejně vhodné pro laserové řezání jako ty velké. 

Maximální přesnost

Laserová řezací zařízení jsou vybavena integrovanou kamerou, která detekuje registrační značky a automaticky řídí polohu laseru s maximální přesností, i když je předloha pootočená, zvětšená, zmenšená či jinak zkreslená.

Bezpečné

Při laserovém řezání není nutné materiál vyrovnávat nebo připevňovat. Uživatel se nikdy nedostane do kontaktu s pohyblivými částmi stroje. Stručně řečeno: řezací stroje Trotec  jsou stejně bezpečné jako CD přehrávač nebo mikrovlnná trouba. Je samozřejmé, že splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy.

Ostré hrany

Laserová řezací zařízení dosahují dokonale ostrých a čistých hran bez jakýchkoli otřepů jako při mechanickém dělení. Při řezání akrylátu jsou hrany hladké a lesklé jako při leštění plamenem.

Ziskovost laserového řezání

Laserové stroje od Trotecu jsou synonymem pro maximální kvalitu, spolehlivost, výkon a rychlost. Kromě toho, řezání laserem je velmi ziskové. Laserové řezací stroje se neopotřebují, investice má rychlou návratnost a ziskovost firmy se zvýší.

Laserová řezací zařízení Trotec

Trotec vám nabízí širokou škálu laserů s pohyblivou hlavou pro řezání různých typů materiálů. Kontaktujte nás!

Klikněte zde pro výběr zařízení: