Lasery, stroje pro gravírovaní, řezání a popis

Lasery k pronájmu


LASER, KTERÝ SI NEMUSÍTE KOUPIT! Malým a středním firmám nabízíme jednoduchý, bezstarostný a levný způsob, jak získat špičkovou laserovou gravírku, vhodnou pro výrobu razítek, digitální výsek, gravírování i popis štítků, gravírování a řezání dřeva, řezání deskových materiálů či popis reklamních předmětů. V nabídce máme dva typy - Rayjet 50 především pro začínající a malé firmy, a Rayjet 300 pro všechny ostatní. Můžete si ho pronajmout na měsíc, rok nebo 4 roky a to včetně volitelného příslušenství včetně profesionálního odsávacího zařízení. Pojištění a záruka funkčnosti zdarma po celou dobu nájmu! Po skončení nájmu se můžete rozhodnout pro nový nájem - nebo si stroj odkoupit.

Průmyslové lasery


Značicí lasery Trotec a pracovní stanice pro průmyslové využití poskytují maximální spolehlivost. Díky integrované galvo značicí hlavě umožňují laserové popisování při maximální rychlosti značení. Zvolte optimální stroj pro vaše aplikace a stávající výrobu z naší nabídky značicích laserů. Naše laserové stroje jsou dodávány s přizpůsobitelným softwarem a mnoha rozhraními a jsou proto ideální pro systémovou integraci.

Kompaktní lasery


Řada laserů Rayjet 50 a Speedy 100 zahrnuje lasery, které jsou ideální pro váš vstup do světa gravírování. Tyto kompaktní laserové gravírky jsou k dispozici s velikostí pracovní plochy až 610 x 305 mm.

Střední lasery


Zde můžete najít středně velké laserové řezací a gravírovací stroje prémiové třídy s pracovní plochou do velikosti až 1000 x 610 mm. Vyberte si z CO2 laserů, vláknových laserů (Speedy fiber) a laserových strojů, které kombinují oba zdroje laserového záření v jednom stroji (Speedy flexx).

Velkoformátové lasery


Tato oblast výrobků obsahuje velkoformátové laserové řezací a gravírovací stroje, které poskytují pracovní plochu až 3,2 x 2,2 m, a proto se výborně hodí pro laserové řezání. Tyto laserové stroje lze použít pro efektivní zpracování velkoformátových materiálů s maximální přesností.

Rychlé popisovací lasery


S laserem ProMarker Vám nabízíme popisovací laser pracující s galvo laserovou technologií pro vysokorychlostní laserové značení. Samostatně stojící pracovní stanice SpeedMarker GS nabízí rychlé, přesné a trvalé vyřezávání pro digitální výsek a gravírování papíru.

Příslušenství


Lasery Trotec pro popis, gravírování a řezání jsou dodávány v takové konfiguraci, která umožní jejich okamžité používání - samozřejmě po instalaci našimi techniky a úvodním zaškolení obsluhy a údržby. Kromě standardního příslušenství jako je laserové ukazovátko, kovový stůl nebo software JobControl, je vhodné pro některé aplikace, zvýšení produktivity nebo pro vyšší komfort obsluhy, laser doplnit o volitelné příslušenství.