Trotec Q400 – Jednoduchý laser střední velikosti

Technické parametry
 • CO2 laser třídy 2 s výkonem 60W (chlazená vzduchem) a 100 W (chlazená vodou)
 • typ trubice 60W RF, 100 W DC
 • max.plocha gravury: 1030 x 630 mm
 • max.rychlost gravírování: 200 cm/s
 • max.rychlost pro řezání: 70 cm/s
 • max. výška předmětu: 200 mm
Další parametry
 • vnější rozměry: 1550 x 1080 x 1080 mm
 • max.nosnost prac. stolu: 20 kg
 • ovládání: PC s Win 10 32 i 64 bit
 • ovládací software JobControl, Ruby

Laser střední velikosti s pracovní plochou 1030 x 630 mm a s RF laserovou trubicí CeramiCore s výkonem 60W od společnosti Iradion nebo 100 W DC trubicí RECI. Q400 je levnější varianta stroje Speedy 400, ale obsahuje stejnou elektroniku jako nový Speedy 400. S RF trubicí umožňuje přesné gravírování a řezání materiálů jako je akrylát, dřevo, textil a papír, s DC trubicí spíše jen řezání.

Nejrychlejší řezání laserem s OptiMotion

Maximální rychlost řezání s nejvyšší kvalitou – to je to, co znamená řízení pohybu pomocí OptiMotion – inovativní plánování pohybu od Trotecu. Rychlost a zrychlení řezu se automaticky vypočítají a optimalizují v reálném čase na základě geometrie. Výsledek: šetří čas při vytváření laserových úloh a určování parametrů, vysoká kvalita křivky a maximální průchod materiálem. Q400 je při řezání až osmkrát rychlejší než srovnatelné laserové stroje na trhu.

Maximální produktivita

Model Q400 je vybaven špičkovou technologií Trotec, která je prověřena a testována po celá desetiletí.  Q400 poskytuje tu nejlepší gravuru až do velikosti písma 4 pt s ostrými detaily a to rychlostí až 2 m/s.

Efektivní a intuitivní práce

Laserový software JobControl byl vyvinut tak, aby byl snadno použitelný a vysoce efektivní. Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel, Trotec JobControl vám usnadní každodenní práci s laserem a podpoří vás dokonalými výsledky. Pracujte ve svém obvyklém grafickém programu a jednoduše odešlete své úlohy do laseru pomocí tiskového ovladače. Kromě snadného použití nabízí JobControl celou řadu inteligentních možností. Například kalkulátor času úlohy, obousměrná komunikace, značky, třídění vektorů, náhled úlohy a řadu dalších. Kamerový systém JobControl Vision usnadňuje řezání tištěných materiálů s dokonalým přizpůsobením velikosti tisku.

InPack Technology

Chrání všechny citlivé součásti laserového gravírovacího stroje, jako jsou ložiska, čočka, zrcátka nebo motor, před prachem – tím prodlužuje životnost a šetří čas i peníze.

Standardní výbava

Všechny optické části jsou ofukovány vzduchem. Stlačený vzduch je přiváděn k příslušným zrcátkům nebo čočce. Prach nebo plyny se tedy nemůžou ulpět a znečistit optiku.

Zjistit více
Zlepšuje laserové gravírování na mnoha materiálech a zároveň chrání optiku laseru.

Zjistit více
Tělo rezonátoru ve kterém je generováno laserové záření, je vyrobeno ze 100% keramiky. CeramiCore® je zárukou spolehlivosti, vysoké kvality gravírování a dlouhověkosti.

Zjistit více
Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.

Zjistit více
Zajišťuje vyšší produktivitu a nižší provozní náklady díky minimální údržbě a oprimální ochraně proti prachu.

Zjistit více
Inovativní laserový software který nabízí maximální komfort obsluhy pro přípravu úloh.Gravírování a řezání laserem bude stejně snadné jako dětská hra.

Zjistit více
Laserové ukazovátko přesně ukazuje červenou tečkou pozici, kde laserový paprsek zasáhne materiál.

Zjistit více
Pomocí technologie OptiMotion™ dosáhnete dokonalé kvality křivky a až pětkrát větší rychlosti při řezání.

Zjistit více
Trotec Ruby® je nová softwarová platforma a poskytuje nové uživatelské rozhraní. Pomocí integrovaných funkcí můžete vytvářet grafiky, rychle upravovat fotografie…

Zjistit více

Volitelné příslušenství

Odsávací systém Atmos filtruje nečistoty a prach. Nastavuje nové standardy, pokud jde o komfort při manipulaci, efektivitu a provozní náklady.

Zjistit více
Odsávací zařízení Trotec Atmos Pure 600 je osazeno dvěma turbínami a je určeno k laserům Trotec Speedy 360, Speedy 400,…

Zjistit více
Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.

Zjistit více
Je nutné pro gravírování kulatých, válvových a kuželovitých předmětů, jako jsou skleničky nebo láhve. Jednoduše vložíte předmět mezi upínače a poté se otáčí během gravírování.

Zjistit více
Dokonalé řezání potištěných materiálů s pomocí kamerového systému a detekce registračních značek.

Zjistit více
Automatické zaostřování pomocí ultrazvukového senzoru. Snadné a přesné automatické zaostřování nezávisle na poloze materiálu na pracovní ploše laseru.

Zjistit více
Ventilátor lze použít k odsávání zplodin při řezání a gravírování.

Zjistit více

Získejte nezávaznou nabídku.

Soubory ke stažení

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

  Produkt: Trotec Q400 - Jednoduchý laser střední velikosti


  Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.