Trotec Q400

Jednoduchý laser střední velikosti

Naši odborníci
jsou připraveni Vám pomoci

Ing. Lukáš Novák

  • Ing. Lukáš Novák
  • Specialista na plošné lasery TROTEC
  • Telefon: +420 / 284 829 696
  • GSM: +420 / 725 574 817
  • E-mail: lukas.novak@megaflex.cz

Mgr. Jiří Dušek

  • Mgr. Jiří Dušek
  • Šéf laserového oddělení firmy
  • Telefon: +420 / 284 829 696
  • GSM: +420 / 724 102 490
  • E-mail: jiri.dusek@megaflex.cz

Laser střední velikosti s pracovní plochou 1030 x 630 mm a s laserovou trubicí CeramiCore s výkonem 60W od Iradionu. Levnější varianta stroje Speedy 400, ale obsahuje novou elektroniku jako v novém Speedy 400. Umožňuje přesné gravírování a řezání materiálů jako je akrylát, dřevo, textil, papír.

Nejrychlejší řezání laserem s OptiMotion

Maximální rychlost řezání s nejvyšší kvalitou – to je to, co znamená řízení pohybu pomocí OptiMotion – inovativní plánování pohybu od Trotecu. Rychlost a zrychlení řezu se automaticky vypočítají a optimalizují v reálném čase na základě geometrie. Výsledek: Šetří čas při vytváření laserových souborů a určování parametrů, vysoká kvalita křivky a maximální průchod materiálem. Q400 je při řezání až osmkrát rychlejší než srovnatelné laserové stroje na trhu.

Maximální produktivita

Model Q400 je vybaven základní technologií Trotec, která je prověřena a testována po celá desetiletí. Q400 poskytuje tu nejlepší gravuru až do velikosti písma 4 pt s ostrými detaily a to rychlostí až 2 m/s.

Efektivní a intuitivní práce

Laserový software JobControl byl vyvinut tak, aby byl snadno použitelný a vysoce efektivní. Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel, Trotec JobControl vám usnadní každodenní práci s laserem a podpoří vás dokonalými výsledky. Pracujte ve svém obvyklém grafickém programu a jednoduše odešlete své úlohy do laseru pomocí tiskového ovladače. Kromě snadného použití nabízí JobControl celou řadu inteligentních možností. Například kalkulátor času úlohy, obousměrná komunikace, značky, třídění vektorů, náhled úlohy a řada dalších. Kamerový systém JobControl Vision usnadňuje řezání tištěných materiálů s dokonalým přizpůsobením.

InPack Technology

Chrání všechny citlivé součásti laserového gravírovacího stroje, jako je čočka, zrcátka nebo motor, před prachem. Šetříte čas a peníze.

Standardní výbava

Všechny optické části jsou ofukovány vzduchem. Stlačený vzduch je přiváděn k příslušným zrcátkům nebo čočce. Prach nebo plyny se tedy nemůžou ulpět a znečistit optiku.
Zjistit více
Tělo rezonátoru ve kterém je generováno laserové záření, je vyrobeno ze 100% keramiky. CeramiCore® je zárukou spolehlivosti, vysoké kvality gravírování a dlouhověkosti.
Zjistit více
Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.
Zjistit více
Zajišťuje vyšší produktivitu a nižší provozní náklady díky minimální údržbě a oprimální ochraně proti prachu.
Zjistit více
Inovativní laserový software který nabízí maximální komfort obsluhy pro přípravu úloh.Gravírování a řezání laserem bude stejně snadné jako dětská hra.
Zjistit více
Laserové ukazovátko přesně ukazuje červenou tečkou pozici, kde laserový paprsek zasáhne materiál.
Zjistit více
Posílá zpětné informace z laseru do osobního počítače. To vám umožňuje řídit základní funkce přímo z počítače.
Zjistit více
Pomocí technologie OptiMotion™ dosáhnete dokonalé kvality křivky a až pětkrát větší rychlosti při řezání.
Zjistit více

Volitelné příslušenství

Zlepšuje laserové gravírování na mnoha materiálech a zároveň chrání optiku laseru.
Zjistit více
Odsávací systém s dvěma turbínami pro náročnější aplikace.
Zjistit více
Odsávací systém Atmos filtruje nečistoty a prach. Nastavuje nové standardy, pokud jde o komfort při manipulaci, efektivitu a provozní náklady.
Zjistit více
JobControl® Cut je plně integrovaný editor pro zpracování a optimalizaci základních geometrií řezů v laserovém softwaru Troctec JobControl
Zjistit více
Dokonalé řezání potištěných materiálů s pomocí kamerového systému a detekce registračních značek.
Zjistit více
Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.
Zjistit více
Je nutné pro gravírování kulatých, válvových a kuželovitých předmětů, jako jsou skleničky nebo láhve. Jednoduše vložíte předmět mezi upínače a poté se otáčí během gravírování.
Zjistit více
Automatické zaostřování pomocí ultrazvukového senzoru. Snadné a přesné automatické zaostřování nezávisle na poloze materiálu na pracovní ploše laseru.
Zjistit více
Ventilátor lze použít k odsávání zplodin při řezání a gravírování.
Zjistit více