Technologie CeramiCore

Tělo rezonátoru ve kterém je generováno laserové záření, je vyrobeno ze 100% keramiky. CeramiCore® je zárukou spolehlivosti, vysoké kvality gravírování a dlouhověkosti.

100% Keramika.

Laserové systémy Trotec jsou vybaveny novou řadou CO2 laserových zdrojů od amerického výrobce, firmy Iradion Laser, Inc. Inovativní a patentovaný koncept laserového zdroje stojí za spolehlivostí, vysokou kvalitou gravírování a dlouhou životností. Tělo rezonátoru, kde je generováno laserové záření je vyrobeno ze 100% keramiky. To je v současném průmyslu unikátní.

Perfektní tělo.

Obvykle se pro laserové zpracování používají celokovové, a někdy i skleněné laserové zdroje. Technologie CeramiCore® zcela redefinuje základní laserový zdroj. Keramický design poskytuje obrovské výhody ve srovnání se všemi kovovými nebo skleněnými lasery: Nejsou zde žádné hliníkové svary nebo utěsnění, které by mohly časem prosakovat. To je zaručeno díky výrobnímu procesu. Dvě keramická pouzdra jsou spojena pro vytvoření rezonátoru během výroby. Keramický rezonátor je zahřátý na teplotu 800 °C a hořící proces efektivně vyčistí vnitřní povrch.   

Náplň z čistého plynu.

Všechny optické prvky jsou přilepeny na keramiku, elektrody jsou umístěny na vnější straně rezonátoru, a plyn je buzen prostřednictvím keramického těla. To znamená, že neexistují žádné vnitřní kovové povrchy, které by mohly poškodit rovnováhu plynné směsi.Výsledkem je čisté složení plynu po celou dobu životnosti laserového zdroje. Nejdelší životnost je zaručena.

Nejrychlejší rychlost impulsů pro nejvyšší kvalitu gravírování.

Keramické lasery mohou být provozovány na mnohem vyšších tlacích což vede k vyšší rychlosti pulsu, což je rozhodující pro aplikace s požadavky na vysoké rychlosti gravírování a značení. Uživatelé laserů mohou těžit z nejvyšší kvality gravírování. Také, inovativní architektura elektroniky nižší spotřebu energie. Zkušební testy ukazují snížení až o 30%.

Bezproblémová integrace.

Laserové zdroje byly dokonale optimalizovány pro laserové systémy Trotec k maximalizování výhod technologie CeramiCore®.

O Iradionu.

Iradion je výrobce OEM laserových zdrojů se sídlem v USA s 15 let zkušeností v oblasti vývoje a výroby laserových zdrojů pro náročné aplikace, jako jsou keramické rytí. Výzkumná úsilí Iradionu se plně soustředí na jejich průlomové keramické technologie. Původně záměr byl vyvinutý pro jedny z největších světových obranných a bezpečnostních společností, laserový zdroj Iradion byl navržen tak, aby poskytl přesnost stabilitu a dlouhověkost v nejnáročnějších možných prostředích.
 

Získejte nezávaznou nabídku.

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

    Produkt: Technologie CeramiCore


    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.