Laserové gravírování

Bezpečný způsob

Laserové gravírování je bezkontaktní proces. Při gravírování není třeba předměty upevňovat. Laserové zařízení jako takové, je pro maximální bezpečnost obsluhy uloženo v uzavřeném krytu. Na rozdíl od konvenčních mechanických gravírovacích zařízení, laserová gravírovací zařízení Trotec nemají žádné mechanické díly, které by mohly poranit uživatele.

Ostré hrany a přesné detaily

Laserové gravírování umožňuje vytvářet velice čisté hrany a jemné detaily. Ve spojení s odsávacími systémy je navíc zajištěno, že nezatěžují životní prostředí.

Vysokorychlostní gravírování

Laserové gravírky s pohyblivou hlavou Trotec Speedy pracují ve srovnání s ostatními, až s téměř dvojnásobnou maximální rychlostí a významně zvyšují produktivitu firmy.

Snadné používání

Naše lasery jsou vybaveny intuitivním a uživatelsky přívětivým uživatelským rozhraním, vhodným jak pro začátečníky tak i pro zkušené uživatele. Programové vybavení podporuje standardní grafické programy a příprava úloh pro laser je tak velice snadná.

Spolehlivé a ziskové

Laserové gravírky Trotec znamenají špičkovou kvalitu, spolehlivost a výkonnost. Naše nejmodernější gravírovací lasery vám umožní rychle a snadno dokončit i ty nejnáročnější úlohy. Se správně zvolenou laserovou gravírkou můžete rozšířit vaši nabídku a získat nové zákazníky. Stručně řečeno: laserová gravírka Trotec je bezpečná investice, která má rychlou návratnost a v dlouhodobém horizontu znamená růst zisku firmy.

Kontaktujte nás

Přesvědčili jsme vás o výhodách laserového gravírování, ale chcete se s námi ještě poradit předtím, než se rozhodnete pro konkrétní laserový stroj? Kontaktujte nás. Velice rádi vám poradíme a jistě najdeme správné řešení pro vaše aplikace. Klikněte zde pro výběr zařízení: