JobControl – ovládací program laserových gravírek Trotec

Inovativní laserový software který nabízí maximální komfort obsluhy pro přípravu úloh.Gravírování a řezání laserem bude stejně snadné jako dětská hra.

Nyní je práce s laserem vážně zábava.

Laserový software JobControl® vám dokonale pomůže během laserového gravírování a laserového řezání. Dobrý software se přizpůsobí vaší práci – ne naopak. JobControl® je intuitivně použitelný softwarový balíček, který vám dá plnou kontrolu nad všemi funkcemi laseru. Otevřená architektura softwaru vám umožní pracovat v obvyklých grafických programech ve Windows (např CorelDraw, Photoshop, PhotoPaint, AutoCAD, Adobe Illustrator, Word, Excel, atd.) Vy poté pošlete váš návrh prostřednictvím tiskového ovladače do ovládacího programu laserů Trotec JobControl.

Obrazovka jako „virtuální laserový stroj“.

S JobControlem®, můžete využít velikosti vašeho monitoru počítače namísto hledání vašich laserových úloh na malém displeji. Kliknutím na obrazovce pomocí myši, můžete přesunout úlohy, které dosud nebyly zpracovány ze tiskové fronty na libovolné místo na virtuálním pracovním stole. Díky obousměrné komunikaci, můžete spustit úlohu, aniž byste museli opustit své pracoviště. Kromě toho, JobControl® obsahuje velké množství užitečných a inteligentních funkcí, díky kterým bude vaše práce jednodušší. Vaše produktivita je náš cíl.

Skvělé funkce JobControlu®:

  • Oblíbené úlohy: Uložení desky s úlohami (velikost, materiál, rozlišení, řezací čáry atd.) pro opakované úlohy. Šetří čas při nastavování a snižuje riziko chyb.
  • Databáze materiálů: Vytvoření, změna nebo smazání materiálů je velmi jednoduché. Navíc lze materiály, skupinu materiálů nebo kompletní databázi uzamknout proti změnám.
  • Optimalizace fotografie: Pro dokonalé a ostré gravírování fotografií.
  • Vylepšení geometrie: Řezací čáry jsou převedeny do laseru jako perfektní vektory a oblouky. Pro dokonalé výsledky řezání u všech materiálů. Křivky jsou do laseru odesílány jako Beziérovy křivky a laser tak vytváří dokonale plynulé hrany.

Získejte nezávaznou nabídku.

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

    Produkt: JobControl - ovládací program laserových gravírek Trotec


    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.