InPack Technology – Ochrana proti prachu

Zajišťuje vyšší produktivitu a nižší provozní náklady díky minimální údržbě a oprimální ochraně proti prachu.

Čistý laser pro perfektní výsledky gravírování.

Čistota laserového stroje během laserového gravírování není nutně otázkou estetiky, ale otázka bezproblémové funkce. Lasery TROTEC byly proto navrženy tak, aby ochránili citlivé komponenty proti prachu. Zejména čočka, zrcátka, elektronika, motory a osy jsou namontovány takovým způsobem, aby se zabránilo jakémukoliv kontaktu s prachem. Znečištění čoček, zrcátek nebo elektroniky, může vést k předčasné poruše nebo selhání. Prach na motorech nebo osách bude mít negativní vliv na výsledek gravírování.

Ochrana proti prachu pro vyšší produktivitu.

InPack Technology zajišťuje optimální ochranu pro všechny komponenty. To je důvod, proč laserové stroje TROTEC pracují prakticky bez jakéhokoli požadavku na údržbu nebo čištění. Dokonce i pro intenzivní použití! To pro vás znamená vyšší produktivitu a nižší provozní náklady.

Pro aplikace během kterých vzniká mimořádně vysoké množství prachu (např gravírování gumy pro razítkové štočky), poskytuje ještě větší ochranu sada ochrany proti prachu (Harsh environment kit).

Získejte nezávaznou nabídku.

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

    Produkt: InPack Technology - Ochrana proti prachu


    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.