SHINE CO2 OEM – průmyslový popisovací CO2 laser

Technické parametry
 • laserová trubice CO2, uzavřená, bezúdržbová s výkonem 30 až 400 W 
 • pracovní plocha 70 x 70 až 850 x 850 mm
 • max. rychlost značení: až 6000 mm/s
 • ovládací program SCAPS Sam Light 2D
Další parametry
 • 30 a 45 W chlazení vzduchem
 • 60 až 400 W chlazení vodou
 • ohnisková vzdálenost 100 – 1200 mm
 • pracovní rychlost až 850 znaků/s
 • integrovaný průmyslový PC uložený v 2U racku

Laserový systém Megaflex-SHINE CO2 je kompaktní jednotka, která je vhodná pro integraci do výrobních linek stejně tak jako pro samostatné použití. Umožňuje stálé označení na různé typy povrchů (guma, sklo, plast, papír, dřevo, eloxované kovy…) vysokou rychlostí. Použitím špičkové rozmítací hlavy dosahuje Megaflex-SHINE velmi přesného značení i při vysokých rychlostech. Je vybaven kovovou CO2 laserovou trubicí se vzduchovým nebo vodním chlazením.

Laser je vhodný pro značeni plastů, eloxovaného hliníku, skla, papíru, gumy apod. Provedení OEM (Original Equipment Manufacture) je laserové zařízení třídy IV, tedy bez ochranného krytování!

Systém se řídí pomocí integrovaného PC softwarem Megaflex-SCAPS, který představuje výkonný vektorový editor s jednoduchým ovládáním, avšak s maximální flexibilitou – vektorová i bitmapová grafika, kompletní nastavení parametrů laseru, plná podpora všech fontů (navíc tzv. laserové fonty), import/export z/do hlavních grafických formátů, automatická data, sériová čísla, aktuální datum a čas, čárové kódy, 2D kódy. Navíc možnost kompletního externího řízení přes LAN a internet (TCP/IP) a podpora individuálního zákaznického řešení – programovatelnost a skriptování (C++, Visual Basic).

Megaflex-SHINE je navržen pro použití v průmyslových podmínkách, odolává vnějším mechanickým vlivům a je prachotěsný. Použití komponent od předních světových výrobců dává systému dlouhou životnost, bezproblémový chod a vyžaduje minimální údržbu.

Standardní výbava

Laserové ukazovátko přesně ukazuje červenou tečkou pozici, kde laserový paprsek zasáhne materiál.

Zjistit více
Ovládací software i pro ty nejnáročnější průmyslové aplikace.

Zjistit více
Velmi robusní počítač pro řízení laseru Shine vhodný do průmyslového prostředí.

Zjistit více
Rychlá skenerová galvohlava s malými rozměry. Skládá ze dvou skořepin což z ní činí naprosto prachotěsnou a je ideální pro práci v drsných průmyslových podmínkách. Hlava může být řízena analogově, nebo digitálně.

Zjistit více

Volitelné příslušenství

Atmos Nano je kompaktní odsávací systém, který se hodí pro aplikace, kde je použitý vláknový laser. Díky malým rozměrům ho lze umístit i pod pracovní stanici.

Zjistit více
Umožňuje práci laseru bez použití průmyslového počítače.

Zjistit více
Focus Finder je pomůcka pro snadné zaostření laseru. Využívá 2 laserových diod, jejichž obraz se při správném zaostření na popisovaném předmětu překryje.

Zjistit více
Použitím různých čoček můžete přizpůsobit pracovní pole dle velikosti vašich výrobků.

Zjistit více
Tento hardwarový klíč umožňuje ukládat úlohy na ostatních počítačích, nebo měnit a ukládat systémová nastavení.

Zjistit více
Průmyslové lasery Shine lze snadno integrovat do průmyslových linek a pracovních stanic.

Zjistit více
Osa Z je určená pro přeostřování laserové hlavy. Umožňuje plynulým pohybem nalézt optimální ohnisko pro značení a gravírování.

Zjistit více
"Marking on-the-Fly" znamená značení za pohybu. Tento typ značení je používaný především pro kontinuální výrobní procesy, kde by značení se zastavením výrobku bylo neekonomické.

Zjistit více
Systém odsávání zplodin pro průmyslové lasery.

Zjistit více
Kompaktní stolní pracovní stanice ProMarker a SpeedMarker 300, mohou být vybaveny buď mechanickou nebo softwarově řízenou osou Z.

Zjistit více
Systémy SHINE lze doplnit červeným laserem, který umožňuje zobrazit na povrchu popisovaného předmětu obrys budoucího značeného motivu.

Zjistit více
Jednotka je určena pro značení a gravírování válcových předmětů.

Zjistit více

Získejte nezávaznou nabídku.

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

  Produkt: SHINE CO2 OEM - průmyslový popisovací CO2 laser


  Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.