Trotec Speedy 300 flexx – kombinovaný CO2 a vláknový laser

Technické parametry
 • typ laseru: CO2 laser, vláknový laser
 • výkon laseru: 80 nebo 120 W CO2, 30 W vláknový laser
 • pracovní plocha: 726 x 432 mm
 • max. rychlost gravírování: 355 cm/s pro COi vláknový laser
 • max. výška předmětu: 165 mm se standardní čočkou

 

Další parametry
 • bezkartáčové bezúdržbové servomotory
 • vnější rozměry: 1090 x 890 x 1060 mm
 • max. nosnost prac. stolu: 20 kg
 • ovládání: PC s Win 10 32 i 64 bit

Speedy 300 flexx je výjimečný laserový systém s možností integrace CO2 trubice i vláknového laseru. Navíc je možné druhý laserový zdroj nainstalovat do laseru až dodatečně, čímž je Speedy 300X nejvíce flexxibilním řešením v oblasti laserů. Můžete upgradovat kdykoliv chcete – to znamená, že si můžete koupit Speedy 300C s CO2 trubicí a přidat vláknový laser ve chvíli, kdy ho budete potřebovat. S tímto laserem lze výrazně ušetřit čas, jelikož dva materiály mohou být zpracovány v jediné úloze. Lze s ním popisovat, gravírovat a řezat všechny druhy materiálů. Rozšiřte Váš byznys a nabídněte nové produkty a služby!

Jedna mechanika, dva laserové zdroje, nekonečné množství využití.

Unikátní Speedy 300X je laserová gravírka extra třídy. Poskytuje exxtra rychlost a maxximální flexxibilitu ve vašich aplikacích. Značit a gravírovat může prakticky cokoli: od plastů nebo dřeva po sklo nebo kov, a navíc předměty, složené ze dvou různých materiálů, můžete značit dokonce najednou. Je to poprvé, kdy jsou CO2 a vláknový laser integrovány do Speedy.

Rozšiřte vaše obchodní aktivity.

… se Speedy 300X, univerzálním laserovým řezacím a gravírovacím strojem. Použití obou laserových zdrojů v jedné úloze bez nutnosti výměny laseru, čočky nebo ručního zaostřování. Speedy 300X se zrychlením 5G a maximální rychlostí 355 cm/s je skutečně impozantní – zajišťuje maximální produktivitu uživatelům strojů Trotec.

Standardní výbava

Zlepšuje laserové gravírování na mnoha materiálech a zároveň chrání optiku laseru.

Zjistit více
Světelná čidla pro optimální nastavení výšky a zaostření předmětu.

Zjistit více
Z automatickým zaostřováním přímo z ovládacího programu je laserový paprsek správně zaostřen pouhým jedním stisknutím tlačítka.

Zjistit více
Tělo rezonátoru ve kterém je generováno laserové záření, je vyrobeno ze 100% keramiky. CeramiCore® je zárukou spolehlivosti, vysoké kvality gravírování a dlouhověkosti.

Zjistit více
Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.

Zjistit více
S funkcí flexx lze střídavě aktivovat CO2 nebo vláknový laser v jednom laserovém stroji, jednoduše kliknutím myší.

Zjistit více
Zajišťuje vyšší produktivitu a nižší provozní náklady díky minimální údržbě a oprimální ochraně proti prachu.

Zjistit více
Inovativní laserový software který nabízí maximální komfort obsluhy pro přípravu úloh.Gravírování a řezání laserem bude stejně snadné jako dětská hra.

Zjistit více
Laserové ukazovátko přesně ukazuje červenou tečkou pozici, kde laserový paprsek zasáhne materiál.

Zjistit více
Pomocí technologie OptiMotion™ dosáhnete dokonalé kvality křivky a až pětkrát větší rychlosti při řezání.

Zjistit více
Pojízdný podstavec pod laser s úložným prostorem pro ukládání materiálů. Je vybaven brzdícími kolečky pro zajištění nepohyblivého pracoviště.

Zjistit více
Při dělení materiálů lze volitelně použít řezací stůl Honeycomb. Použitím řezacího stolu se omezují zpětné odrazy od pracovního stolu, které mohou způsobit poškození spodní části řezaného materiálu.

Zjistit více
Trotec Ruby® je nová softwarová platforma a poskytuje nové uživatelské rozhraní. Pomocí integrovaných funkcí můžete vytvářet grafiky, rychle upravovat fotografie…

Zjistit více
Poskytuje optimální ochranu proti prachu utěsněním gravírovacího prostoru.

Zjistit více

Volitelné příslušenství

Odsávací systém Atmos filtruje nečistoty a prach. Nastavuje nové standardy, pokud jde o komfort při manipulaci, efektivitu a provozní náklady.

Zjistit více
Odsávací zařízení Trotec Atmos Pure 300 je určeno k laserům Trotec. Činnost odsávání je monitorována a obsluha je tak včas…

Zjistit více
Najděte tu správnou čočku pro dosažení optimálních výsledků při gravírování a řezání lasery Trotec.

Zjistit více
JobControl® Cut je plně integrovaný editor pro zpracování a optimalizaci základních geometrií řezů v laserovém softwaru Troctec JobControl

Zjistit více
Dokonalé řezání potištěných materiálů s pomocí kamerového systému a detekce registračních značek.

Zjistit více
Mechanický předfiltr k laseru je vhodný zejména pro výrobce razítkových štočků. Pasivní zařízení s vysokým stupněm filtrace se zapojí mezi laser a odsávač a jeho úkolem je zachytit co největší množství prachu a prodloužit tak životnost hlavního mechanického filtru v odsávači.

Zjistit více
Předfiltrační systém byl navržen speciálně pro laserové gravírování a laserové řezání aplikací a zajišťuje, že hrubé částice a prach jsou jednoduše odděleny od odpadního vzduchu před vstupem do hlavního filtru odsávacího systému. Tím se významně zvyšuje životnost filtrů vašeho odsavače.

Zjistit více
Je nutné pro gravírování kulatých, válvových a kuželovitých předmětů, jako jsou skleničky nebo láhve. Jednoduše vložíte předmět mezi upínače a poté se otáčí během gravírování.

Zjistit více
Univerzální samostředící sklíčidlo, které je upraveno pro namontování na standardní rotátor Trotec. Sklíčídlo umožňuje nejen přímo upínat předměty, ale i nejrůznější adaptéry, držáky, apod.

Zjistit více
Sleduje teplotu v gravírovacím prostoru a snižuje riziko vzniku plamene během řezání laserem.

Zjistit více
Dokonalé řezání potištěných materiálů s pomocí kamerového systému a detekce registračních značek.

Zjistit více
Vakuový stůl drží materiál na určeném místě na pracovním stole a snižuje úsilí při manipulaci a upevnění materiálu.

Zjistit více
Ventilátor lze použít k odsávání zplodin při řezání a gravírování.

Zjistit více
Vodní chladič zabraňuje kolísání výkonu laseru ve složitých klimatických podmínkách.

Zjistit více

Získejte nezávaznou nabídku.

Soubory ke stažení

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

  Produkt: Trotec Speedy 300 flexx - kombinovaný CO2 a vláknový laser


  Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.