Mechanický předfiltr EKO

Mechanický předfiltr k laseru je vhodný zejména pro výrobce razítkových štočků. Pasivní zařízení s vysokým stupněm filtrace se zapojí mezi laser a odsávač a jeho úkolem je zachytit co největší množství prachu a prodloužit tak životnost hlavního mechanického filtru v odsávači.
Technické parametry
  • vnější rozměry: 480 x 630 x 1250 mm
  • hmotnost 55 kg
  • pro připojovací hadice s průměrem 40 a 80 mm

 

Mechanický předfiltr k laseru je vhodný zejména pro výrobce razítkových štočků. Pasivní zařízení s vysokým stupněm filtrace se zapojí mezi laser a odsávač a jeho úkolem je zachytit co největší množství prachu a prodloužit tak životnost hlavního mechanického filtru v odsávači. Snadné čištění filtrační patrony pomocí mechanického oklepávače. Prach se shromažďuje v popelníku, ke kterému je snadný přístup po otevření bočních dveří. Lze připojit hadici s průměrem 800 nebo 400 mm. Důležité upozornění: standardní mechanický předfiltr nedoporučujeme používat při gravírování a řezání dřeva, při kterém vzniká lepivý prach. K tomuto účelu doporučujeme verzi VA5-2 add.

Získejte nezávaznou nabídku.

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

    Produkt: Mechanický předfiltr EKO


    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.