Atmos Cube – odsávací systém k laserům

Neustálé zlepšování vedlo k vývoji nejnovějšího systému v portfoliu odsavačů Atmos. Atmos Cube nahrazuje odsavač Atmos Compact. Odsávací systém Atmos Cube tvoří s laserovou gravírkou jeden celek a a skvěle tak šetří místo. Lze ho umístit přímo pod laser a tak je současně i nosným prvkem. Filtruje prachové částice a pachy.

FlowControl – řízení průtoku vzduchu

  • Konstantní proudění vzduchu
  • Obousměrná komunikace s laserem vč. úsporného režimu
  • Ergonomický digitální displej

Vysoce výkonný filtr

Vylepšený filtr s nejvyšší filtrační kapacitou ve své třídě. Více než třikrát delší životnost filtru než u srovnatelných odsavačů. Lze použít kapsový filtr zabudovaný do boxu z MDF. Ekonomické řešení pro aplikace, kde není potřeba vysoký výkon. Pokročilá fixace filtru s jednoručním pákovým mechanismem pro rychlou a snadnou výměnu filtru.

Aktivní uhlí

Použití komfortního pytle s aktivním uhlím. Vyjmutí pomocí pákového mechanismu bez použití nářadí. Rychlá a snadná výměna aktivního uhlí. Volné umístění aktivního uhlí pro optimální filtrační účinnost.

Úroveň hluku

Snížení průměrné hladiny hluku z 68 db na přibližně 60 db. Rozdíl 10 dB je vnímán jako polovina úrovně hluku. 60 db odpovídá rozhovoru v restauraci.
Standardní přípojky hadic s dvojitým těsněním pro těsné a snadné uchycení. Standardní průměr 80 mm. Atmos Cube je určen pro lasery RayJet 50 a Speedy 100. Lze ho použít i pro laser Speedy 300, ale ne s vakuovým stolem.