Multifunkční koncepce stolů

Víc stolů - víc možností.

Pro SP500 byla vyvinuta jedinečná, multifunkční koncepce stolů. Optimální stůl pro vaši aplikaci můžete snadno a rychle v zařízení vyměnit. Tato koncepce je použita i pro lasery Speedy 400 a Speedy 360.

Řezací stůl s lamelami.

Řezací stůl s lamelami se používá především pro řezání silnějších materiálů (8 mm) a pro díly širší jak 100 mm. Výměnou hliníkových lamel za akrylátové, můžete perfektně řezat akrylát bez jakýchkoli zadních odrazů. Vyjmutím některých lamel můžete, v závislosti na úloze,  snížit počet opěrných bodů.

Hliníkový řezací rošt.

Tento robustní, univerzální řezací stůl je charakteristický extrémně pevnými lamelami a dlouhou životností. Je vhodný pro řezání dílů menších než 100 mm, které po provedení řezu zůstávají ve stabilní pozici. V porovnání s řezacím stolem nabízí hliníkový řezací rošt více opěrných bodů.

Akrylátový řezací rošt.

Univerzální řezací stůl pro řezání tenkého akrylátu do tloušťky 8 mm bez zpětných odrazů. Podobně jako hliníkový řezací rošt, je vhodný pro díly menší než 100 mm, které po řezu zůstávají ve stabilní pozici.

Vakuový stůl s řezacím stolem Honeycomb.

Tento pracovní stůl je vhodný především pro aplikace, které vyžadují minimální zadní odrazy a optimální plochost materiálu, jako například řezání membránových klávesnic. Velmi tenký materiál stolu je citlivý z hlediska dopravy, manipulace a skladování.