Řezací stoly pro lasery Speedy

S řezacími stoly jsou zaručeny dokonalé výsledky řezání.

Řezací stoly od Trotecu snižují zpětné odrazy paprsku a nevýhody s tím spojené při řezání laserem na minimum. V závislosti na laserovém zařízení, nabízíme pro tento účel různá řešení.

Řezací stůl Honeycomb.

Řezací stůl Honeycomb je k dispozici pro Speedy 100, Speedy 300, Speedy 300 flexx,  Rayjet 300, Speedy 360, Speedy 400, Speedy 400 flexx a SP500. Stabilní struktura poskytuje ideální nosný povrch pro vaše materiály. V kombinaci s vakuovým stolem je stůl Honeycomb ideální pro řezání tenkých materiálů, které vyžadují silný účinek vakua. Propojení provedené v dolní voštinové oblasti zajišťuje rovnoměrné rozložení vakua na celé pracovní ploše.

Řezací rošt z akrylátu nebo hliníku.

Alternativou pro lasery Speedy 360, 400 a SP 500 je kombinace vakuového stolu s bílou mříží z akrylátu nebo černou mříží z hliníku. 

Řezací stůl s lamelami.

Pokud chcete zpracovávat těžké materiály na Speedy 400 nebo SP500, řezací stůl bude vaším optimálním pomocníkem. Kolejnice s tryskou, která je integrována do základního rámu vytváří proud vzduchu, který odfoukne prach apary přítomné pod materiálem. Speciální tvar povrchu, zajišťuje, že laser nepoškodí vyřezané části. Lamely z eloxovaného hliníku zacvaknou na správné místo automaticky. Mohou být nahrazeny akrylovými lamelami, aby se zabránilo zpětnému odrazu při řezání.