Rayjet Manager

Software určený pro lasery RayJet. K vytvoření předlohy nebo textu lze použít několik dostupných grafických programů, jako je CorelDRAW. Použití Rayjet Manageru je velmi jednoduché i pro úplné začátečníky, kteří mohou rychle dosáhnout výborných výsledků. Nahrazuje dřívější MiniManager a Rayjet commander.

Rayjet Manager je založen na špičkové softwarové koncepci společnosti Trotec. Se softwarem Rayjet Manager a tiskovým ovladačem Rayjet Commander jsou soubory odesílány ze všech grafických a CAD programů přímo do laserové řezačky, zaručená kompatibilita. Se softwarem a ovladačem vyvinutým společností Trotec jsou pohybové a laserové procesy dokonale sladěny pro maximalizaci výkonu systému. Naše „nastavení jedním kliknutím“ vám umožní být v provozu během několika minut. Díky vestavěné databázi materiálů budete od prvního dne efektivní.

Rayjet Manager má základní funkčnost na bázi JobControlu plus některé nejžádanější funkce a je kompatibilní s Windows 10.

 

Získejte nezávaznou nabídku.

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

    Produkt: Rayjet Manager


    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.