Trotec Q500 – Jednoduchý velkoformátový řezací laser

Technické parametry
 • CO2 laser třídy 2 s výkonem 120 W (chlazená vodou)
 • typ trubice 120 W DC
 • max.plocha gravury: 1300 x 900 mm
 • max.rychlost gravírování: 200 cm/s
 • max.rychlost pro řezání: 70 cm/s
 • max. výška předmětu: 45 mm
Další parametry
 • vnější rozměry: 1870 x 1655 x 1110 mm
 • max.nosnost prac. stolu: 35 kg
 • manuální osa Z
 • ovládání: PC s Win 10 32 i 64 bit
 • ovládací software JobControl, Ruby

Velkoformátový řezací laser s pracovní plochou 1300 x 900 mm a 120 W DC trubicí RECI. Levnější varianta stroje SP500, ale obsahuje novou elektroniku jako v novém Speedy 400. Umožňuje přesné řezání materiálů jako je akrylát, dřevo, textil, papír. S RF trubicí navíc dokáže rychle a přesně gravírovat.

Nejrychlejší řezání laserem s OptiMotion

Maximální rychlost řezání s nejvyšší kvalitou – to je to, co znamená řízení pohybu pomocí OptiMotion – inovativní plánování pohybu od Trotecu. Rychlost a zrychlení řezu se automaticky vypočítají a optimalizují v reálném čase na základě geometrie. Výsledek: Šetří čas při vytváření laserových souborů a určování parametrů, vysoká kvalita křivky a maximální průchod materiálem. Q500 je při řezání až osmkrát rychlejší než srovnatelné laserové stroje na trhu.

Maximální produktivita

Model Q500 je vybaven základní technologií Trotec, která je prověřena a testována po celá desetiletí. Q500 poskytuje tu nejlepší gravuru až do velikosti písma 4 pt s ostrými detaily a to rychlostí až 2 m/s.

Efektivní a intuitivní práce

Laserový software JobControl byl vyvinut tak, aby byl snadno použitelný a vysoce efektivní. Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel, Trotec JobControl vám usnadní každodenní práci s laserem a podpoří vás dokonalými výsledky. Pracujte ve svém obvyklém grafickém programu a jednoduše odešlete své úlohy do laseru pomocí tiskového ovladače. Kromě snadného použití nabízí JobControl celou řadu inteligentních možností. Například kalkulátor času úlohy, obousměrná komunikace, značky, třídění vektorů, náhled úlohy a řada dalších. Kamerový systém JobControl Vision usnadňuje řezání tištěných materiálů s dokonalým přizpůsobením.

InPack Technology

Chrání všechny citlivé součásti laserového gravírovacího stroje, jako je čočka, zrcátka nebo motor, před prachem. Šetříte čas a peníze.

Standardní výbava

Všechny optické části jsou ofukovány vzduchem. Stlačený vzduch je přiváděn k příslušným zrcátkům nebo čočce. Prach nebo plyny se tedy nemůžou ulpět a znečistit optiku.

Zjistit více
Zlepšuje laserové gravírování na mnoha materiálech a zároveň chrání optiku laseru.

Zjistit více
Tělo rezonátoru ve kterém je generováno laserové záření, je vyrobeno ze 100% keramiky. CeramiCore® je zárukou spolehlivosti, vysoké kvality gravírování a dlouhověkosti.

Zjistit více
Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.

Zjistit více
Zajišťuje vyšší produktivitu a nižší provozní náklady díky minimální údržbě a oprimální ochraně proti prachu.

Zjistit více
Inovativní laserový software který nabízí maximální komfort obsluhy pro přípravu úloh.Gravírování a řezání laserem bude stejně snadné jako dětská hra.

Zjistit více
Laserové ukazovátko přesně ukazuje červenou tečkou pozici, kde laserový paprsek zasáhne materiál.

Zjistit více
Pomocí technologie OptiMotion™ dosáhnete dokonalé kvality křivky a až pětkrát větší rychlosti při řezání.

Zjistit více
Trotec Ruby® je nová softwarová platforma a poskytuje nové uživatelské rozhraní. Pomocí integrovaných funkcí můžete vytvářet grafiky, rychle upravovat fotografie…

Zjistit více
Vodní chladič zabraňuje kolísání výkonu laseru ve složitých klimatických podmínkách.

Zjistit více

Volitelné příslušenství

Odsávací systém Atmos filtruje nečistoty a prach. Nastavuje nové standardy, pokud jde o komfort při manipulaci, efektivitu a provozní náklady.

Zjistit více
Odsávací zařízení Trotec Atmos Pure 600 je osazeno dvěma turbínami a je určeno k laserům Trotec Speedy 360, Speedy 400,…

Zjistit více
Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.

Zjistit více
Dokonalé řezání potištěných materiálů s pomocí kamerového systému a detekce registračních značek.

Zjistit více
Automatické zaostřování pomocí ultrazvukového senzoru. Snadné a přesné automatické zaostřování nezávisle na poloze materiálu na pracovní ploše laseru.

Zjistit více
Ventilátor lze použít k odsávání zplodin při řezání a gravírování.

Zjistit více

Získejte nezávaznou nabídku.

Soubory ke stažení

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář níže, a my se vám obratem ozveme. Připravíme vám nabídku na míru, nebo společně najdeme nejvhodnější řešení pro vás.

  Produkt: Trotec Q500 - Jednoduchý velkoformátový řezací laser


  Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.