Hledáte vhodný laser? Nebo máte plán výroby a nevíte jestli by vám laser pomohl?

Podívejte se do našeho katalogu, nebo nám rovnou zvolejte, naši profesionálové jsou tu pro vás.

TROTEC LASER  NA REKLAMA POLYGRAF 2017

Letošní výstava Reklama Polygraf se těšila velkému zájmu návštěvníků. Na tradiční výstavě jsme předvedli novinku firmy Trotec – rychlý laser SpeedMarker GS 1000 pro digitální výsek. Vizitky, brožury, obaly, novoročenky nebo etikety – laserové gravírování a řezání vás odliší od konkurence. Kamerový systém systému SpeedMark Vision zajistí vždy správné umístění řezacích čar vůči výtisku včetně korekce velikosti a natočení.

Poprvé v ČR jsme také představili nový portálový laser Trotec Speedy 360, který vyplňuje mezeru mezi Speedy 300 a Speedy 400. Disponuje pracovní plochou je 813 x 508 mm a je v provedení CO2, vláknový nebo kombinovaný flexx.

Naše expozice laserových systémů se těšila velkému zájmu zájemců nejen z řad stávajících, ale i potenciálních zákazníků. Potěšila nás i návštěva několika středních polygrafických škol, jejich studenty laserové technologie velice zaujaly. 

Megaflex showroom

Otevřeli jsme pro Vás nový showroom přímo v našem sídle. Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet nejmodernější laserové gravírovací, značicí a řezací systémy Trotec Speedy a průmyslové lasery Trotec SpeedMarker a Megaflex SHINE Fiber. Stačí zavolat, naši technici jsou připraveni zodpovědět každou vaši otázku.

K předvedení jsou připraveny:

Rayjet 50
Rayjet 300
Speedy 100 flexx
Speedy 300
Speedy 400
SpeedMarker CL
SHINE Fiber 
Servant – pracovní stanice

Nevíte si rady? Pomůžeme vám s výběrem správného laseru pro vaši firmu.

Připravili jsme pro vás chytrý filtr, který vám pomůže najít ten nejvhodnější laser podle několika málo paramerů
Doporučte mi vhodný laser

LASER který si nemusíte koupit.

Můžete si ho pronajmout na měsíc, rok nebo 4 roky a to včetně profesionálního odsávacího zařízení. Pojištění a záruka funkčnosti zdarma po celou dobu nájmu! Po skončení nájmu se můžete rozhodnout pro nový nájem - nebo si stroj odkoupit.
Zjistit více

 Novinky

Reference: kde všude najdete lasery Trotec a Shine od Megaflexu