Trotec U50

Jednoduché laserové značení

Naši odborníci
sú pripravení vám pomôcť

Se značícími lasery řady U můžete rychle a snadno označovat jednotlivé kusy i malé a střední dávky. Díky bezúdržbovému vláknovému laserovému zdroji lze plasty přebarvit a kovy trvale označit přímo – bez použití sprejů nebo past. Produkty řady U jsou vybaveny vysoce kvalitními optickými prvky a skenery – obě komponenty zajišťují přesně označené součásti.

U50 – otevřený laserový systém třídy 4 – lze ho umístit libovolně, a tak také označit větší nebo objemné součásti.

Zpracovávejte dynamická data vysokou rychlostí

Software UMark umožňuje označit vaše informace na objektu během okamžiku. To vám umožňuje generovat kódy, importovat datové soubory nebo grafiku a vytvářet texty. Tento software má také databázi materiálů, abyste mohli co nejrychleji použít správné parametry. Do této databáze můžete také přidat své vlastní parametry.

Ušetřete čas pomocí Bordermarking

Zvláštní funkcí řady U je schopnost značení hranic (bordermarking) – ta umožňuje projekci povrchu, na který se má provádět značení, nebo dokonce vykreslení kontury na součást, a to kdykoli. Umístění probíhá v reálném čase a v případě potřeby ho lze opravit jedním kliknutím myší.

Nejlepší kvalita gravírování díky vysoce kvalitní optice

Vysoce kvalitní čočky a vynikající laserový spot zaručují dokonalý výsledek aplikace pro vaše značení. To umožňuje přesné označení i těch nejmenších detailů. Funkce jako leštění a hluboké gravírování zajišťují čitelnost i na náročných materiálech.

Nezávislý a flexibilní prostřednictvím Ethernetu

Díky nově integrovanému rozhraní lze laser ovládat pomocí libovolného počítače se systémem Windows. To znamená, že už nejste vázáni na funkčnost průmyslového počítače. Jednoduše zapojte a laserujte – budete překvapeni, kolik času ušetříte!

Štandardná výbava

Vysokorýchlostné laserové značenie zariadenie vďaka výkonnej Galvo hlave.
Zistiť viac
Laserové ukazovadlo pre Galvo značiace laserové zariadenia Trotec umožňuje jednoduchú manipuláciu s materiálom a ušetrí vám čas pri príprave pracovných úloh.
Zistiť viac
Srdcom laserových značiacich systémov Trotec je bezúdržbový, vzduchom chladený vysokorýchlostný vláknový laser.
Zistiť viac
Pre správne zaostrenie lasera na značenom výrobku.
Zistiť viac

Voliteľné príslušenstvo

Atmos Nano je kompaktný odsávací systém, ktorý sa hodí pre aplikácie, kde je použitý vláknový laser. Vďaka malým rozmerom ho možno umiestniť aj pod pracovnú stanicu.
Zistiť viac
Použitím rôznych šošoviek môžete prispôsobiť pracovné pole podľa veľkosti vašich výrobkov.
Zistiť viac
Pre jednoduché nastavenie výšky a laserové zaostrovanie značiacích laserových zariadení.
Zistiť viac
Laserové ochranné okuliare chránia oči pri práci s laserovým zariadením bezpečnostnej triedy 4.
Zistiť viac

Soubory ke stažení