Atmos Mono – odsávací systém k laserům

Odsávací zařízení Trotec Atmos Mono je určeno k laserům Trotec pro výrobu razítkových štočků. Elektronika umožňuje ovládat zařízení z laserové gravírky pomocí ovládacího programu A.D. Logic. Činnost odsávání je programem monitorována a obsluha tak včas informována např. o stavu filtrů a automaticky vyzve k jejich výměně. Dvoustupňový systém čištění - kompaktní prachový filtr a 9 kg speciálního aktivního uhlí - čistí znečištěný vzduch odsávaný z gravírky od prachu a zápachu.

Je určeno pro následující lasery - Speedy 100, Speedy 100R, Speedy 100 fiber, Speedy 300, Speedy 300 fiber, Speedy 300 flexx a Laserati. Může být připojeno i k průmyslovým laserům SpeedMarker CL, SpeedMarker FL a Megaflex SHINE Fiber.

Vlastnosti produktu:

  • Aktivní ochrana životního prostředí: účinné filtrování prachu a plynu prodlužuje servisní interval vaší laserové gravírky a současně chrání vás i životní prostředí.
  • Automatické nastavení výkonu: díky technologii řízení průtoku, je výkon nastaven automaticky v závislosti na zaplnění filtru. Můžete se proto spolehnout, že plyn a prach je vždy optimálně odsáván.
  • Digitální ovládací panel: řídící panel je umístěn v horní části odsávače Atmos ergonomicky optimalizovaným způsobem, a proto je vždy jednoduše a pohodlně přístupný.
  • Hospodárný provoz: odsávací systém Trotec je optimalizovaný pro náročný a dlouhodobý provoz, zajišťuje maximální produktivitu díky optimální kombinaci laserové gravírky a odsávacího systému. Odsávací systém Atmos je vybavený turbínami s asynchronními motory pro trvalý provoz, systém je zcela bezúdržbový.
  • Režim úspory energie: ovládací program Trotec JobControl® může být použitý pro nastavení doby běhu turbín před a po dokončení procesu gravírování. Výkon a chování odsávání je tak spolehlivě nastaven a šetří cennou energii a peníze pomocí automatického zapínání.

Atmos Mono Plus.

Typ Atmos Mono Plus se od verze Atmos Mono liší pouze náplní. Obsahuje 18 kg aktivního uhlí.