Atmos Duo – odsávací systém k laserům

Odsávací zařízení Trotec Atmos Duo Plus je osazeno dvěma turbínami a je určeno k laserům Trotec Speedy 300, Speedy 360, Speedy 400, Q400, Q500, SP500, SP1500. Elektronika umožňuje ovládat zařízení z laserové gravírky pomocí ovládacího programu A.D. Logic. Činnost odsávání je programem monitorována a obsluha tak včas informována např. o stavu filtrů a automaticky vyzve k jejich výměně. Dvoustupňový systém čištění - kompaktní prachový filtr a 18 kg speciálního aktivního uhlí - čistí znečištěný vzduch odsávaný z gravírky od prachu a zápachu.

Vlastnosti produktu:

  • Aktivní ochrana životního prostředí: účinné filtrování prachu a plynu prodlužuje servisní interval vaší laserové gravírky a současně chrání vás i životní prostředí.
  • Automatické nastavení výkonu: díky technologii řízení průtoku, je výkon nastaven automaticky v závislosti na zaplnění filtru. Můžete se proto spolehnout, že plyn a prach je vždy optimálně odsáván.
  • Digitální ovládací panel: řídící panel je umístěn v horní části odsávače Atmos ergonomicky optimalizovaným způsobem, a proto je vždy jednoduše a pohodlně přístupný.
  • Hospodárný provoz: odsávací systém Trotec je optimalizovaný pro náročný a dlouhodobý provoz, zajišťuje maximální produktivitu díky optimální kombinaci laserové gravírky a odsávacího systému. Odsávací systém Atmos je vybavený turbínami s asynchronními motory pro trvalý provoz, systém je zcela bezúdržbový.
  • Režim úspory energie: ovládací program Trotec JobControl® může být použitý pro nastavení doby běhu turbín před a po dokončení procesu gravírování. Výkon a chování odsávání je tak spolehlivě nastaven a šetří cennou energii a peníze pomocí automatického zapínání.