Trotec Speedy 100 fiber – vláknový laser pro značení kovů a plastů

Kompaktní laserová gravírka s vláknovým laserem pro značení kovů a změnu barvy plastů

Naši odborníci
jsou připraveni Vám pomoci

Ing. Lukáš Novák

  • Ing. Lukáš Novák
  • Specialista na plošné lasery TROTEC
  • Telefon: +420 / 284 829 696
  • GSM: +420 / 725 574 817
  • E-mail: lukas.novak@megaflex.cz

Mgr. Jiří Dušek

  • Mgr. Jiří Dušek
  • Šéf laserového oddělení firmy
  • Telefon: +420 / 284 829 696
  • GSM: +420 / 724 102 490
  • E-mail: jiri.dusek@megaflex.cz

Kompaktní vláknový laser.

Speedy 100 fiber je kompaktní model pro značení kovů a změnu barvy plastů. Toto laserové značicí zařízení s pohyblivou hlavou je vybaveno nejmodernějším vláknovým laserem. To zaručuje rychlost, flexibilitu, kvalitu a dlouhou životnost. Navíc je tento cenově zajímavý laser nejrychlejším v kategorii laserů s pohyblivou hlavou. Díky unikátní USQ technologii dokáže Speedy 100 fiber značit při rychlosti 2 m/s a to při maximálním rozlišení.

Speedy 100 fiber je prvním laserem, který může růst spolu s úspěchy vašeho podnikání.

Většina firem má určité požadavky na značení výrobků – od sériových čísel přes čárové kódy či loga po popis výrobků. Většinou jsou tyto činnosti zajištěny dodavatelsky a to stojí čas a peníze. Speedy 100 fiber je výborným vykročením do světa přímého značení kovů a plastů. Jestli se rozhodnete popsat jeden kus nebo celou sérii výrobků je Speedy 100 fiber tou správnou volbou.

Extrémně tenký paprsek vláknového laseru spolu s velmi přesnou mechanikou dovoluje dokonale popisovat písmem velikosti 1 bodu. S narůstajícím používáním mikrofontů je tato vlastnost zvlášť účinná např. při ochraně výrobků před paděláním. Navíc bezkontaktní princip popisování zaručuje, že drahé drobné díly zůstanou popisováním nepoškozeny.

Standardní výbava

Laserové ukazovátko přesně ukazuje červenou tečkou pozici, kde laserový paprsek zasáhne materiál.
Zjistit více
Zlepšuje laserové gravírování na mnoha materiálech a zároveň chrání optiku laseru.
Zjistit více
Světelná čidla pro optimální nastavení výšky a zaostření předmětu.
Zjistit více
Z automatickým zaostřováním přímo z ovládacího programu je laserový paprsek správně zaostřen pouhým jedním stisknutím tlačítka.
Zjistit více
Najděte tu správnou čočku pro dosažení optimálních výsledků při gravírování a řezání lasery Trotec.
Zjistit více
Funkce dálkového ovládání laserů Trotec nabízí zpětnou vazbu v reálném čase. Aplikace je navržena tak, že získáte informace o stavu laseru, můžete pohybovat laserovou hlavou, umístit úlohy na pozici nebo použít pauzu.
Zjistit více
Pracovní stůl je feromagnetický po celém povrchu. To znamená, že lze jednoduše použít magnety pro upevnění tenkých materiálů jako je papír, fólie nebo filmy.
Zjistit více
Zajišťuje vyšší produktivitu a nižší provozní náklady díky minimální údržbě a oprimální ochraně proti prachu.
Zjistit více
Inovativní laserový software který nabízí maximální komfort obsluhy pro přípravu úloh.Gravírování a řezání laserem bude stejně snadné jako dětská hra.
Zjistit více
Řízení základních funkcí odsávacího zařízení z počítače.
Zjistit více
Posílá zpětné informace z laseru do osobního počítače. To vám umožňuje řídit základní funkce přímo z počítače.
Zjistit více

Volitelné příslušenství

Odsávací systém Atmos Cube filtruje částice a prach. Lze ho umístit přímo pod laser a ušetřit tak spoustu místa.
Zjistit více
Odsávací zařízení Trotec Atmos Mono je určeno k laserům Trotec především pro výrobu razítkových štočků.
Zjistit více
Atmos Nano je kompaktní odsávací systém, který se hodí pro aplikace, kde je použitý vláknový laser. Díky malým rozměrům ho lze umístit i pod pracovní stanici.
Zjistit více
Odsávací systém Atmos filtruje nečistoty a prach. Nastavuje nové standardy, pokud jde o komfort při manipulaci, efektivitu a provozní náklady.
Zjistit více
Pojízdný podstavec pod laser s úložným prostorem pro ukládání materiálů. Je vybaven brzdícími kolečky pro zajištění nepohyblivého pracoviště.
Zjistit více
Je nutné pro gravírování kulatých, válvových a kuželovitých předmětů, jako jsou skleničky nebo láhve. Jednoduše vložíte předmět mezi upínače a poté se otáčí během gravírování.
Zjistit více
Univerzální samostředící sklíčidlo, které je upraveno pro namontování na standardní rotátor Trotec. Sklíčídlo umožňuje nejen přímo upínat předměty, ale i nejrůznější adaptéry, držáky, apod.
Zjistit více
UniDrive software: Převádí postskriptové formáty (EPS, PS, PDF, BMP, JPEG, TIFF) na soubory, které mohou být zpracovány laserem.
Zjistit více