Trotec Laserati DT – laser pro výrobu razítek

Ideální laser pro gravírování razítkových štočků

Naši odborníci
jsou připraveni Vám pomoci

Ing. Lukáš Novák

  • Ing. Lukáš Novák
  • Specialista na plošné lasery TROTEC
  • Telefon: +420 / 284 829 696
  • GSM: +420 / 725 574 817
  • E-mail: lukas.novak@megaflex.cz

Mgr. Jiří Dušek

  • Mgr. Jiří Dušek
  • Šéf laserového oddělení firmy
  • Telefon: +420 / 284 829 696
  • GSM: +420 / 724 102 490
  • E-mail: jiri.dusek@megaflex.cz

Speciálně vyvinut pro gravírování razítkových štočků.

Trotec Laserati je mimořádně silný CO2 laserový gravírovací stroj, který byl vyvinut speciálně pro gravírování razítkových štočků. V průběhu procesu mohou být na válci upnuty až čtyři desky laserové gumy formátu A4 a ty jsou drženy na místě pomocí chytrého upínacího systému a současně i vakua. Díky speciální konstrukci tento laserový stroj vygravíruje gumu o velikosti A4 zhruba za 20 minut (hloubka gravůry 1,1 mm). Buben pracuje prakticky bez opotřebení, ale zároveň přináší vynikající kvalitu gravírování.

Výhody laseru:

Minimální průběžná údržba, nízké časy výroby, vysoký objem výroby a maximální kvalita zároveň. Laserati DT je optimální laserový stroj pro výrobu razítkových štočků.

Standardní výbava

Laserové ukazovátko přesně ukazuje červenou tečkou pozici, kde laserový paprsek zasáhne materiál.
Zjistit více
Vodní chladič zabraňuje kolísání výkonu laseru ve složitých klimatických podmínkách.
Zjistit více
Zlepšuje laserové gravírování na mnoha materiálech a zároveň chrání optiku laseru.
Zjistit více
Najděte tu správnou čočku pro dosažení optimálních výsledků při gravírování a řezání lasery Trotec.
Zjistit více
Inovativní laserový software který nabízí maximální komfort obsluhy pro přípravu úloh.Gravírování a řezání laserem bude stejně snadné jako dětská hra.
Zjistit více
Posílá zpětné informace z laseru do osobního počítače. To vám umožňuje řídit základní funkce přímo z počítače.
Zjistit více
Laserová guma je upnuta na podtlakový buben. Díky unikátnímu rychloupínacímu systému lze upevnit snadno až 4 laserové gumy velikosti A4. Jakmile je gravírování a řezání dokončeno, vyřezané textové desky jsou drženy na vakuovém bubnu díky vakuu.
Zjistit více

Volitelné příslušenství

Snadná tvorba návrhů.JobCreator je inovativní a intuitivně použitelný program pro tvorbu grafických návrhů pro laserovou výrobu. Byl vyvinut speciálně pro tvorbu malých grafik v sériích, jako jsou razítka, vizitky, štítky nebo reliéfní razítka.Přehled funkcí.Přehled hlavních funkcí programu JobCreator:sazbafunkce automatického zarovnáváníkruhové a eliptické ná…
Zjistit více
Odsávací systém Atmos filtruje nečistoty a prach. Nastavuje nové standardy, pokud jde o komfort při manipulaci, efektivitu a provozní náklady.
Zjistit více
Mechanický předfiltr k laseru je vhodný zejména pro výrobce razítkových štočků. Pasivní zařízení s vysokým stupněm filtrace se zapojí mezi laser a odsávač a jeho úkolem je zachytit co největší množství prachu a prodloužit tak životnost hlavního mechanického filtru v odsávači.
Zjistit více
UniDrive software: Převádí postskriptové formáty (EPS, PS, PDF, BMP, JPEG, TIFF) na soubory, které mohou být zpracovány laserem.
Zjistit více